„Rudens gėrybių mugė“ šiauliečius ir miesto svečius kvies švęsti rudenį

Rugsėjo 23-24 dienomis aplink prekybos centrą „Bruklinas“ šurmuliuos iš visos Lietuvos suvažiavę sodininkai ir ūkininkai. Kasmetinėje šiauliečių ir miesto svečių pamėgtoje „Rudens gėrybių mugėje“ bus galima rasti įvairiausių sodinukų, dekoratyvinių augalų, šviežiausių vaisių, daržovių bei gardžių vaišių.

„Į rudens gėrybių mugę žmonės suvažiuoja tikslingai. Kadangi spalis yra labai tinkamas metas vaismedžių sodinimui, šis renginys tampa puikia vieta, kurioje dalijamasi patarimais ir žiniomis, kaip puoselėti savo sodą“, - pasakojo prekybos centro „Bruklinas“ vadovė Neilita Venckė.

Pasak prekybos centro atstovės, šį savaitgalį į mugę atvykę Šiaulių ir aplinkinių miestų, rajonų gyventojai be sodinukų ir įvairių augalų ras visko, ko reikia rudens darbams. Prekybos centre „Bruklinas“ įsikūrusios parduotuvės, tokios kaip „Senukai“, „Thomas Phillips“, „Norfa“, renginio proga taikys nuolaidas sodo reikmenims.

Mugės metu taip pat bus galima įsigyti medaus, sodo ir daržo gėrybių, šviežių rūkytos mėsos ir žuvies gaminių.

„Ši mugė yra kvietimas švęsti rudenį. Renginio metu raginame ne tik atnaujinti ir gražinti savo sodą, bet ir skanauti mūsų kraštuose augintų daržovių ir vaisių, ragauti gardžių vaišių. Nežinome, kuo nustebins mus orai, bet tikrai pažadame, kad gardi žuvienė ir arbata sušildys kiekvieną“, – teigė N. Venckė.

Rudens gėrybių mugei ruošiasi ir prekybos centro „Bruklinas“ parduotuvės. Lietuvoje auginta žuvimi prekiaujantys „Fiš – šviežios žuvies namai“ ketina net 400 lankytojų pavaišinti gardžia, jų pačių ruošta žuviene. Kavos namai „Cafetta“ svečius sušildys nemokama arbata.

Visos prekybos centro „Bruklinas“ parduotuvės rudens sezono prekėms taikys nuolaidas nuo -20 proc. „Miego imperija“ kvies pigiau įsigyti šiltų pledų, „Odvilna“ – vilnonių liemenių, šlepečių, kojinių. „Grafitas“ dovanos net 50 proc. nuolaidas vis dar labai aktualioms sezono prekėms – kuprinėms. Norintys atsinaujinti garderobą galės pasinaudoti puikiais drabužių ir avalynės parduotuvių pasiūlymais.

Daugiau apie „Rudens gėrybių mugę“ ir visas nuolaidas rasite puslapyje www.pcbruklinas.lt