„MIEGO IMPERIJA" kviečia atrasti savo namų kvapą

PC BRUKLINAS įsikūrusi parduotuvė „MIEGO IMPERIJA"  ilgą laiką stebinanti ne tik dideliu čiužinių ir patalynės pasirinkimu, bet ir rinktiniais, pasaulyje pripažintais namų kvapais, kviečia susipažinti iš arčiau.

ANTOINE

Šis, iš Prancūzijos atkeliaujantis kvapas, skirtas pedantiškai savo kūnu besirūpinantiems ir ieškantiems aukščiausios kokybės vyrams. Vyrams, kuriuos erzina iš prekybos centrų sklindantis skalbiklių kvapo šleifas.
„Antoine“ įkūrėjas ir jo vaikystės draugas, kompanijos „nosis“ (kvapų ekspertas), nutarė, kad metas padaryti galą kvapų kakofonijai. Taip gimė idėja sukurti skalbiklių, dušo želės, kūno kvepalų ir kvapniųjų žvakių namams kvapų liniją. 

„Antoine“ gaminiai yra išskirtinio kvapo, itin aukštos kokybės, pagaminti Prancūzijoje ir turi unikalią sudėtį. Išskirtinis šio prekės ženklo produktas – skalbikliai, turintys išskirtinius kvapus. Šios linijos produktai sukurti vyrams, tačiau tinka ir moterims, kurioms nepatinka klasikinis skalbimo priemonių kvapas. Dauguma tradicinių  ploviklių ir skalbiklių yra gėlių arba vaisių kvapo (levandų, persikų, migdolų, apelsinų žiedų ir kt.). „Antoine“ siūlo alternatyvą vyrams, nes visi šio gamintojo aromatai yra tikro vyriško tualetinio vandens kvapo. Tai tikri vyriški kvapai: sandalmedžio ir kedrų junginys, šiltas gintaro, minkštas muskuso, svaiginantis pačiulio, gyvūnų odos kvapas (priklausomai nuo kvapo linijos). Kvapai yra pagaminti iš žaliavų, kurios dažniausiai naudojamos aukštojoje parfumerijoje. „Antoine“ kvapai labai gerai išlieka audiniuose. Nepriklausomai nuo kvapų rūšies, kvapas ilgai išlieka ir ant rankų, naudojant skystą muilą ir laikui bėgant net intensyvėja. Taip yra dėl gamyboje naudojamų medžiagų, kurios užtikrina gerą „Antoine“ produktų kokybę.

 

CERERIA MOLLA 1899

„Cereria Molla 1899” - savo pirmuosius namų kvapus sukūrė 1899 m. Žvakės yra gaminamos iš visiškai natūralaus augalinio vaško be parafino. Visi gaminiai yra rankų darbo, gaminami itin kruopščiai ir atsižvelgiant į smulkiausias detales. Tai labai aukštos kokybės ir subtilaus kvapo ispaniškas gaminys. Visos žvakės turi medvilnines dagtis be švino, sveria – 250 g, degimo laikas 55 - 60 val.

„Cereria Molla 1899” kolekcija:

  • 100 ml patalpų difuzoriai su lazdelėmis;
  • 250 g žvakės iš natūralaus augalinio vaško;
  • 200 ml patalpų difuzorių papildymai;
  • 100 ml purškiami kvapai patalpoms. 

LOCHERBER

„Locherber" - tai natūralūs, kokybiški kvapai namams, kruopščiai atrinkti bei sukurti  šeimininko italo - Carlo Barlocher. Į sudėtį įeina 20 procentų kvepalų esencijos, todėl kvapas sklinda ilgiau. Kvapų namai gamybai naudoja tik natūralius eterinius aliejus.