Atidarymo proga – 200 litrų žuvienės

FIŠ – šviežios žuvies namai netrukus pravers duris PC „Bruklinas“, o balandžio 8 d. vyksiančioje sodinukų mugėje „Sodžiaus jovarai“ vaišins jos lankytojus ir dalyvius žuviene. Apie tai pasakoja FIŠ prekės ženklą valdančios įmonės UAB „Kintai“ generalinis direktorius Rimgaudas Višinskas:

– Apie parduotuvę Šiauliuose galvojome kurį laiką – pastebėjome, kad mieste trūksta kokybiškos, šviežios žuvies. Kai radome partnerį – PC „Brukliną“, kuris į mūsų viziją pažiūrėjo itin teigiamai, nebeliko kliūčių. Balandžio 7 d. planuojame naujos parduotuvės atidarymą.

Savo klientams pasiūlysime itin šviežios žuvies. Mūsų įmonė yra įsikūrusi Nemuno deltos regioniniame parke, šalia Kuršių marių. Ten, 600 ha plotą užimančiuose tvenkiniuose, auginame didžiąją dalį produkcijos. Ją perdirbame savo ceche ir patys išvežiojame į parduotuves. Taigi žinome, kad šviežiau būti negali.

Tiekiame karpius, plačiakakčius, amūrus, eršketus, upėtakius, afrikinius šamus, starkius, europines lydekas ir t. t. Kadangi klientų skoniai įvairūs, taip pat prekiaujame norvegiška lašiša, estiškais ir latviškais ikrais, žuvimi iš Baltijos jūros, šalto ir karšto rūkymo žuvies gaminiais.

Naujos parduotuvės atidarymo proga šiauliečių laukia akcijos, degustacijos, o balandžio 8 d. mugėje „Sodžiaus jovarai“ išvirsime net 200 litrų žuvienės. Prisipažinsiu: esame Šilutėje vykstančio žuvienės virimo čempionato iniciatoriai ir organizatoriai, tad patirties turime. Ateikite, paragaukite – tikrai nenusivilsite! 

Parduotuvės FIŠ - šviežios žuvies namai atidarymas - jau balandžio 7 dieną, penktadienį. 

 

Šaltinis: http://etaplius.lt/atidarymo-proga-200-litru-zuvienes/